| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Shell Purse on StandBAKU010NW • 6 in stock |
€ 134,95 | 1-3 days | Add |
The Shell Purse on stand is a handmade bag from Indonesia, handcrafted with organic fibre and covered with hand placed sea shells. A beautiful decorative statement piece to add a true bohemian chic vibe to your home interior. You can also hang the bag as a lovely eye-catcher to embellish a blank wall.
| Material | Shell |
| Language | English |
| Color | Beige, White |
| Made in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 12cm |
| length | 20cm |
| weight | 2,000gr |
| Barcode/EAN | 7438245989928 |
| SKU | BAKU010NW |