| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Bubble Shell Ball - White - LBABL007W-L • 228 in stock |
€ 15,50 | 1-3 days | Add |
Bubble-shaped shell balls entirely hand-made by Balinese craftsmen, they have a string to hang them. To gather in a bowl, to pose or to hang, they will perfectly match a bohemian interior, a must have for your decoration!
| Material | Shell |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 12cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 340gr |
| Barcode/EAN | 7438245961993 |
| SKU | BABL007W-L |