| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Sushi Plate - SBASU201-S • 6 in stock |
€ 12,95 | 1-3 days | Add |
The rectangular teak wood plate is a useful all rounder for different occasions. An interesting piece to use in the kitchen, on a dining table or to display toiletries or jewellery in a bedroom.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 12cm |
| length | 26cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245992966 |
| SKU | BASU201-S |