| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Square Plate - Natural - MBASU615N-M • 146 in stock |
€ 19,95 | 1-3 days | Add |
Perfectly sized for your favorite snacks, the Teak Square Plate adds a touch of rustic charm to your table. Its sleek square shape and rich teak wood finish makes it perfect for serving a bit more whether that's a slice of cake, a generous serving of appetizers, or a relaxed afternoon tea.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 450gr |
| Barcode/EAN | 6097312024057 |
| SKU | BASU615N-M |