| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Sushi Plate - Black - LJAES025B-L • 133 in stock |
€ 20,95 | 1-3 days | Add |
When you want to serve sushi, nothing is better than presenting it on this beautiful burned sushi plate. We love the sleek and beautiful design of our burned terracotta plates.
| Color | Black |
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 17cm |
| length | 36cm |
| weight | 1,540gr |
| Barcode/EAN | 7438246192143 |
| SKU | JAES025B-L |