| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Coastal Juju - Grey Brown - MBALE015GBr-M-50 |
€ 99,95 | - | Add |
Our stunning grey brown feather wall hung display is a true bohemian beauty to decorate any wall in your home interior, covered terrace or garden. The center circle is surrounded by hand placed shells.
| Material | Feather |
| Shape | Round |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 360gr |
| Barcode/EAN | 7438246098018 |
| SKU | BALE015GBr-M-50 |