| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Kai Tassel - WhiteBA027W • 36 in stock |
€ 15,50 | 1-3 days | Add |
Hanger made of shells handmade by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers, this hanger will give an exotic and bohemian atmosphere to your decoration.
| Material | Shell |
| Color | White |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 240gr |
| Barcode/EAN | 7438246081010 |
| SKU | BA027W |