| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Sunshade - BlackBAJN060B • 21 in stock |
€ 11,25 | 1-3 days | Add |
This beautiful hand-woven Balinese cap is made of Bamboo by local craftsmen in Bali. Protect your face with this perfect accessory to help you enjoy beautiful spring and summer weather, survive a tropical climate or stay fresh for a day at the pool or beach.
| Color | Black |
| Language | English |
| Material | Bamboo |
| Made in | Indonesia |
| height | 15cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 40gr |
| Barcode/EAN | 7438245966929 |
| SKU | BAJN060B |