| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Fiesta HatBABOM005NGr • 46 in stock |
€ 74,95 | 1-3 days | Add |
This lovely summer hat is perfect for any occasion. With shades of jungle green, it's a great addition to your wardrobe. It's made from raffia in various natural tones, making it lightweight and easy to wear. Put on your summer sandals and let the fun begin!
| Material | Raffia |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 11cm |
| width | 42cm |
| length | 42cm |
| weight | 280gr |
| Barcode/EAN | 7438246265205 |
| SKU | BABOM005NGr |