| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Kotak-Kotak Cake Dish - Natural - beigeJAAM044N • Product available |
€ 64,95 | 1-3 days | Add |
Serve your cakes and treats in style with The Kotak-Kotak Cake Dish, a beautifully designed piece that's as delightful as the desserts it holds. Handcrafted from beautiful rattan, this dish combines rustic warmth with a clean, modern design to elevate your table setting. Perfect for cakes, pastries, or even fruit, it's as practical as it is eye-catching.Serve your creations with a side of style using The Kotak-Kotak Cake Dish.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 16cm |
| width | 24cm |
| length | 24cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097311449400 |
| SKU | JAAM044N |