| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Cake Dish - LBASU400-L • 34 in stock |
€ 41,95 | 1-3 days | Add |
Do you love sweets as much as we do? Our beautiful teak wood cake plates are the perfect match to serve cake, chocolates or sweets. A super useful all rounder for a nicely decorated table!
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 13cm |
| width | 28cm |
| length | 28cm |
| weight | 650gr |
| Barcode/EAN | 7438245989935 |
| SKU | BASU400-L |