| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Cake Dish - SBASU400-S |
€ 19,95 | - | Add |
Do you love sweets as much as we do? Our beautiful teak wood cake plates are the perfect match to serve cake, chocolates or sweets. A super useful all rounder for a nicely decorated table!
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 400gr |
| Barcode/EAN | 7438245989942 |
| SKU | BASU400-S |