| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Basket - LJAAD004N-L • 9 in stock |
€ 71,95 | 1-3 days | Add |
Aloha! This tropical basket will steal your heart and spice up your interior. Made from banana leaf and decorated with raffia strands to make your storage look like something from a far away island. Available in two sizes.
| Material | Raffia |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 30cm |
| width | 43cm |
| length | 43cm |
| weight | 1,550gr |
| Barcode/EAN | 7438246275273 |
| SKU | JAAD004N-L |