| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
Les Quatre Mains Baskets - Black - S - blackBAJN073B-S • 2 in stock |
€ 74,95 | 1-3 days | Add |
The Les Quatre Mains Baskets in black are handcrafted from seagrass in Indonesia. The small size is perfect for organizing and adding a touch of natural elegance to any room. A beautiful, eco-friendly storage solution, combining craftsmanship and sustainability.
| Color | Black |
| Material | Seagrass |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 22cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 1,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246068059 |
| SKU | BAJN073B-S |