| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Rattan Classic Tissue Box - Natural BrownBAGE012NBr • 74 in stock |
€ 49,95 | 1-3 days | Add |
Enhance the elegance of your home with The Rattan Classic Tissue Box. Made from rattan, each piece showcases unique, natural variations for a one-of-a-kind look. Perfect for your living room, bedroom, or bathroom, it seamlessly combines functionality with style. Designed to accommodate standard tissue boxes, The Rattan Classic Tissue Box is a practical and stylish addition to your home. Simply lift the lid to replace your tissue box, and you're good to go!
| Material | Rattan |
| Language | English |
| Shape | Rectangle |
| Made in | Indonesia |
| height | 9cm |
| width | 14cm |
| length | 27cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246175153 |
| SKU | BAGE012NBr |