| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
Les Quatre Mains Baskets - Natural - SBAJN073N-S • 14 in stock |
€ 74,95 | 1-3 days | Add |
These beautifully seagrass woven Quatre Mains Baskets with four handles are super handy to store your laundry, use for towel storage in the bathroom or storage of toys in a living space or children's room. Super practical having four handles making them easy to carry or hang. They match any modern or boho chic interior.
| Material | Seagrass |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 22cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 1,600gr |
| Barcode/EAN | 7438245977987 |
| SKU | BAJN073N-S |