| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Jinsuo Vase - Beige - beigeESSAMI008Be • 8 in stock |
€ 109,95 | 1-3 days | Add |
Meet The Jinsuo Vase, a stunning blend of traditional beauty and modern design. Named after the "golden lock" in Chinese, Jinsuo symbolizes the way this vase captivates with its organic, bottle-like shape.Its smooth, flowing lines and natural form bring a sense of effortless elegance to any room, whether it's holding your favorite blooms or standing alone as a sculptural statement piece.
| Color | Beige |
| Material | Glass |
| Language | English |
| Made in | Spain |
| height | 73cm |
| width | 34cm |
| length | 34cm |
| weight | 8,300gr |
| Barcode/EAN | 6097311494462 |
| SKU | ESSAMI008Be |