| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Trendy Vase - Concrete - MJABR042Con-M • 32 in stock |
€ 26,50 | 1-3 days | Add |
Add a touch of charm to your living room or bathroom with our trendy vases. Made from terracotta, they are perfect for dried or fresh flowers. For fresh flowers, place a reused glass or recycled container, such as a plastic bottle or yogurt cup, in the vase. Add water and arrange your flowers however you like an easy, eco-friendly way to enjoy fresh flowers.
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 18cm |
| width | 16cm |
| length | 16cm |
| weight | 1,360gr |
| Barcode/EAN | 7438246134198 |
| SKU | JABR042Con-M |