| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Peaky Vase - Black - MJABR040B-M • 49 in stock |
€ 41,95 | 1-3 days | Add |
Add a touch of charm to your living room or bathroom with our Peaky vases. Made from terracotta, they're perfect for dried flowers or fresh ones. For fresh flowers, place a reused glass or a repurposed container, like a plastic bottle or yogurt pot, inside the vase. Add water to it and arrange your flowers as desired—it's a simple, eco-friendly way to enjoy fresh blooms
| Material | Terracotta |
| Color | Black |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 18cm |
| width | 17cm |
| length | 17cm |
| weight | 1,360gr |
| Barcode/EAN | 7438246135157 |
| SKU | JABR040B-M |