| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Fabulook Dressing Room Mirror - NaturalBABAFU001N • 2 in stock |
€ 749,95 | 1-3 days | Add |
Designed for both elegance and functionality, the full-length mirror stands tall. Perfect for outfit planning and adding a touch of confidence to your daily routine. Position this freestanding masterpiece in any corner of your dressing room, bedroom, or living space.
Why choose ordinary when you can have extraordinary?
| Material | Wood |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 170cm |
| width | 5cm |
| length | 55cm |
| weight | 16,350gr |
| Barcode/EAN | 6097311974995 |
| SKU | BABAFU001N |