| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Tapas PlateJAES033B • 128 in stock |
€ 22,95 | 1-3 days | Add |
Sharing is caring! And nothing better than sharing a plate of food - especially if it looks fingerlicking good. The Burned Tapas Plate is perfect for small bites, sushi or even slices of bread. The deep black terracotta makes any colour pop and will certainly impress your guests.
| Material | Terracotta |
| Color | Black |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 19cm |
| length | 31cm |
| weight | 1,950gr |
| Barcode/EAN | 7438246260286 |
| SKU | JAES033B |