INMAX002Be-150x150 • 23 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Linen Tablecloth - Beige - 150x150 - beigeINMAX002Be-150x150 • 23 in stock |
€ 74,95 | 1-3 days | Add |
The ultimate way to let your dining table shine is by adding luxurious table linen. This beautiful tablecloth made of top quality, 100% linen fabric. Soft to the touch, easy to clean and great for any table setting. Two other colours are available. Matching napkins are also available.
| Material | Linen |
| Color | Beige |
| Language | English |
| Made in | India |
| height | 1cm |
| width | 150cm |
| length | 150cm |
| weight | 400gr |
| Barcode/EAN | 7438246227203 |
| SKU | INMAX002Be-150x150 |