| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Linen Tablecloth - White - 150x250INMAX002W-150x250 • 27 in stock |
€ 124,95 | 1-3 days | Add |
The ultimate way to let your dining table shine is by adding luxurious table linen. This beautiful tablecloth made of top quality, 100% linen fabric. Soft to the touch, easy to clean and great for any table setting. Two other colours are available. Matching napkins are also available.
| Material | Linen |
| Color | White |
| Language | English |
| Made in | India |
| height | 1cm |
| width | 250cm |
| length | 150cm |
| weight | 660gr |
| Barcode/EAN | 7438246228217 |
| SKU | INMAX002W-150x250 |