| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Linen Tablecloth - White - 180x300INMAX002W-180x300 • 24 in stock |
€ 174,95 | 1-3 days | Add |
The ultimate way to let your dining table shine is by adding luxurious table linen. This beautiful tablecloth made of top quality, 100% linen fabric. Soft to the touch, easy to clean and great for any table setting. Two other colours are available.Matching napkins are also available.
| Material | Linen |
| Color | White |
| Language | English |
| Made in | India |
| height | 1cm |
| width | 300cm |
| length | 180cm |
| weight | 980gr |
| Barcode/EAN | 7438246228224 |
| SKU | INMAX002W-180x300 |