| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Macramé Wall Deco - White NaturalJABR053WN • Product available |
€ 124,95 | Starts 04/05/2026 | Add |
This beautiful wall deco piece has been handcrafted with white cotton macrame and raffia. Its natural appeal and peaceful colour combination make the perfect mix of bohemian meets coastal. It will serve as a great eye-catcher on any blank wall in your home interior.
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Grass |
| Made in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,100gr |
| Barcode/EAN | 7438246124113 |
| SKU | JABR053WN |