| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Sushi Plate - Black - MJAES025B-M • 135 in stock |
€ 17,95 | 1-3 days | Add |
When you want to serve sushi, nothing is better than presenting it on this beautiful burned sushi plate. We love the sleek and lovely design of our burned terracotta plates.
| Material | Terracotta |
| Color | Black |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 12cm |
| length | 25cm |
| weight | 480gr |
| Barcode/EAN | 7438246173135 |
| SKU | JAES025B-M |