| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Round Plate - MBASU101-M • Product available |
€ 15,95 | Starts 12/06/2026 | Add |
Our teak wood round plates are suitable for use as a coaster, plate, serving plate or under board. The perfect addition to give a warm wooden touch to your table. A super useful all rounder for any table decoration!
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 280gr |
| Barcode/EAN | 7438245992928 |
| SKU | BASU101-M |