| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Palmeira - NaturalBAJN117N • 33 in stock |
€ 17,95 | 1-3 days | Add |
Our large bamboo branch with handmade grass leave adds a naturally beautiful decorative element to your home interior. Can be placed on the floor leaning to the wall. This stunning eye-catcher will add a boho look to any interior room decoration.
| Language | English |
| Material | Raffia |
| Made in | Indonesia |
| height | 190cm |
| width | 10cm |
| length | 30cm |
| weight | 300gr |
| Barcode/EAN | 7438246077020 |
| SKU | BAJN117N |