| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Rattan Monstera - NaturalJARE010N • Product available |
€ 14,95 | Starts 12/06/2026 | Add |
This rattan deco piece is beautifully made in the shape of a leaf. Put it in a vase, hang it on a wall or display it any way you like! The warm tone will look great in any interior.
| Material | Rattan |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 120cm |
| width | 5cm |
| length | 40cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246290214 |
| SKU | JARE010N |