| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Alang Cowrie on StandBALE060BN • 13 in stock |
€ 79,95 | 1-3 days | Add |
Our stunning alang grass display on stand, is a true bohemian beauty to decorate any place in your home interior, covered terrace or garden. The center half circle is surrounded by beautiful hand placed shells.
| Language | English |
| Material | Grass |
| Made in | Indonesia |
| height | 65cm |
| width | 10cm |
| length | 80cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246075026 |
| SKU | BALE060BN |