| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Stunning Leaf - Emerald GreenBAJN122EG • 86 in stock |
€ 14,95 | 1-3 days | Add |
Our large bamboo branch with handmade grass leaf adds a beautiful decorative element to your home interior. It can be placed on the floor leaning to a wall. Definetely a stunning eye-catcher, available in many colours!
| Language | English |
| Material | Glass |
| Made in | Indonesia |
| height | 190cm |
| width | 30cm |
| length | 5cm |
| weight | 480gr |
| Barcode/EAN | 6097313228256 |
| SKU | BAJN122EG |