| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Togian Keychain - Natural WhiteBALE043NW • 74 in stock |
€ 8,95 | 1-3 days | Add |
The Togian Keychain - Natural White, crafted from wood and cotton, adorned with a striking large white shell. Keep your keys secure in style with this unique accessory inspired by nature's beauty.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 4cm |
| length | 25cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438246073077 |
| SKU | BALE043NW |