| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Macrame Fishbone Keychain - CreamBANA001Cr • 51 in stock |
€ 12,95 | 1-3 days | Add |
Boho luxury with a dash of coastal with our handmade keychains adorned with seashells and finished with a cotton tassel. Hang on a wall hook in your entry, over a door knob, at a curtain, use for styling or hang on our metal key chain holder, also available here. A fabulous little accessory and a great gift idea. Every piece is unique and truly one of a kind.
| Language | English |
| Material | Cotton |
| Made in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 3cm |
| length | 25cm |
| weight | 80gr |
| Barcode/EAN | 7438245984909 |
| SKU | BANA001Cr |