| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Cowrie Shell KeychainBALE050N • 164 in stock |
€ 9,95 | 1-3 days | Add |
We love this beautiful tassel handmade of shells and raffia by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers. This coastal tassel will give an exotic and bohemian atmosphere to your home decoration.
| Language | English |
| Material | Raffia |
| Made in | Indonesia |
| height | 20cm |
| width | 3cm |
| length | 3cm |
| weight | 50gr |
| Barcode/EAN | 7438246076092 |
| SKU | BALE050N |