| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Shell & Cotton Tassel - PinkBALE078Pi • 11 in stock |
€ 26,50 | 1-3 days | Add |
This hanger made of beautiful shells is handmade by Balinese craftsmen. Hang it on a door, curtain or wall according to your desires, or simply put it on a chest of drawers. This hanger will give an exotic and bohemian atmosphere to your decoration. Every piece is unique.
| Color | Pink |
| Material | Shell |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 5cm |
| length | 80cm |
| weight | 350gr |
| Barcode/EAN | 7438246129187 |
| SKU | BALE078Pi |