| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Leaf & Shell Tassel - WhiteBALE075W |
€ 8,95 | - | Add |
We love this beautiful tassel handmade of shells by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers. This coastal tassel will give an exotic and bohemian atmosphere to your home decoration.
| Color | White |
| Language | English |
| Material | Cotton |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 5cm |
| length | 35cm |
| weight | 50gr |
| Barcode/EAN | 7438246114190 |
| SKU | BALE075W |