| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Warrior on StandBAKU017N • 1 op voorraad |
€ 349,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit prachtige kunstwerk gemaakt van buffelbot is verwerkt tot een middelpunt voor elke kast, open haard, tafel of waar je maar een uniek stuk nodig hebt om de show te stelen.
| Materiaal | Polyresin |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 80cm |
| width | 10cm |
| length | 40cm |
| weight | 3,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246122140 |
| SKU | BAKU017N |