BABL007W-L • 228 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bubble Shell Ball - White - LBABL007W-L • 228 op voorraad |
€ 15,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Bubble-vormige schelpballen, volledig met de hand gemaakt door Balinese ambachtslieden, ze hebben een touwtje om ze op te hangen. Om in een kom te verzamelen, te poseren of op te hangen, ze passen perfect in een bohemien interieur, een musthave voor jouw decoratie!
| Materiaal | Schelp |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 12cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 340gr |
| Barcode/EAN | 7438245961993 |
| SKU | BABL007W-L |