BABL007W-M • 69 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bubble Shell Ball - White - MBABL007W-M • 69 op voorraad |
€ 12,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Bolvormige schelpballen, volledig met de hand gemaakt door Balinese ambachtslieden, ze zijn voorzien van een touwtje om ze op te hangen. Om in een kom te verzamelen, te poseren of op te hangen, passen ze perfect bij een bohemien interieur, een musthave voor je decoratie!
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Schelp |
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 9cm |
| width | 9cm |
| length | 9cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438245962907 |
| SKU | BABL007W-M |