| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Styly Vase - Concrete Natural - SJABR041ConN-S • Product beschikbaar |
€ 74,95 | Start 04/05/2026 | Voeg toe |
Voeg een vleugje charme toe aan je woonkamer of badkamer met onze Styly vazen. Ze zijn gemaakt van terracotta met een prachtig raffia-detail erop en zijn perfect voor gedroogde of verse bloemen. Voor verse bloemen plaatst u een hergebruikt glas of een hergebruikt bakje, zoals een plastic fles of yoghurtpot, in de vaas. Voeg water toe en rangschik je bloemen zoals gewenst: het is een eenvoudige, milieuvriendelijke manier om van verse bloemen te genieten
| Materiaal | Terracotta, Aardewerk |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 19cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 2,420gr |
| Barcode/EAN | 7438246141189 |
| SKU | JABR041ConN-S |