CNJI002DGr-M • 83 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Rummikub Vase - Dark Grey - MCNJI002DGr-M • 83 op voorraad |
€ 49,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Rummikub Vase is tegelijk gedurfd en ingetogen en openbaart zich in een opvallende stapel glazen kubussen. Tegen de tijd dat je ogen wennen aan het gelaagde silhouet, besef je dat het meer is dan een decor: het is een gespreksonderwerp. Deze milieuvriendelijke glazen vaas herinterpreteert gerecycled materiaal als sculpturale elegantie.
Duurzaam en stabiel, het gewicht maakt hem geschikt voor zowel verse bloemen als gedroogde takken, terwijl hij door zijn afmetingen comfortabel op planken of tafels kan staan. De zachte donkergrijze tint voegt sfeer en diepte toe en verbetert een ruimte zonder deze te overweldigen.
Omdat elke vaas individueel met de hand wordt gemaakt, ontstaan er natuurlijke verschillen in oppervlaktedetail en afwerking. Deze variaties zijn geen gebreken, maar de essentie van de authenticiteit ervan.
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 27cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 1,590gr |
| Barcode/EAN | 6097313623600 |
| SKU | CNJI002DGr-M |