JABR042Con-M • 32 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Trendy Vase - Concrete - MJABR042Con-M • 32 op voorraad |
€ 26,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje charme toe aan je woonkamer of badkamer met onze trendy vazen. Ze zijn gemaakt van terracotta en zijn perfect voor gedroogde of verse bloemen. Voor verse bloemen plaatst u een hergebruikt glas of een gerecyclede container, zoals een plastic fles of yoghurtbeker, in de vaas. Voeg water toe en rangschik uw bloemen zoals u dat wilt, op een gemakkelijke, milieuvriendelijke manier om van verse bloemen te genieten.
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 18cm |
| width | 16cm |
| length | 16cm |
| weight | 1,360gr |
| Barcode/EAN | 7438246134198 |
| SKU | JABR042Con-M |