| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Linen Napkin - WhiteINMAX001W-45X45 • 1135 op voorraad |
€ 9,00 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Het linnen servet ligt lichtjes op tafel en de zachte witte tint en het natuurlijke weefsel nodigen uit tot aandacht en zorg. Elke vouw vangt het licht op een andere manier op, waardoor de hand wordt uitgenodigd om te blijven hangen en te genieten van het rustige ritueel van het dekken van een tafel.
Perfect voor informele bijeenkomsten of intieme maaltijden. Hij ligt zacht in de hand en verhoogt de algehele eetervaring. Het royale formaat van 45x45 cm maakt een flexibele styling mogelijk, of het nu gedrapeerd, gevouwen of ingepakt is. De tastbare textuur van het servet versterkt elke aanraking en creëert een gevoel van aanwezigheid in de dagelijkse routines en gedeelde momenten.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijk linnen in India en heeft subtiele variaties in weefpatroon en toon. Elk servet viert vakmanschap, materiële integriteit en stille kunst in huis.
| Materiaal | Linnen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 1cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 6097316951908 |
| SKU | INMAX001W-45X45 |