| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Pineapple Napkin Ring - GoldBABRA008G • 27 op voorraad |
€ 14,00 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg pure luxe toe aan je tafel met deze ananas servetring in massief messing! Zwaar en vol details, deze servetring is een echt koopje. Het past bij onze bestekcollectie, eveneens in massief messing, inclusief diverse lepels en vorken. Maak uw tafel glanzend en mooi voor uw gasten!
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Messing |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 6cm |
| length | 7cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438246260279 |
| SKU | BABRA008G |