BEP002-50x70 • 40 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
White Inner Cushion Rectangular - 50x70BEP002-50x70 • 40 op voorraad |
€ 9,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Het witte binnenkussen rechthoekig geeft een subtiele laag steun en uitstraling aan uw zit- of beddengoed. Dit kusseninzetstuk 50x70 zorgt voor comfort en vorm, waardoor elk kussen uitnodigend en compleet aanvoelt.
Dankzij het formaat dat op de meeste standaardhoezen past, kunt u moeiteloos texturen en kleuren mixen en matchen. De ademende katoenen vulling houdt de vorm vast en blijft zacht aanvoelen, ideaal voor dagelijks gebruik op banken, fauteuils of bedden.
Combineer hem met een kussenhoes uit onze samengestelde collectie om de look compleet te maken en je interieur met moeiteloze stijl naar een hoger niveau te tillen.
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Belgium |
| height | 10cm |
| width | 70cm |
| length | 50cm |
| weight | 700gr |
| Barcode/EAN | 6097316577504 |
| SKU | BEP002-50x70 |