BEP002-30x50 • 184 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
White Inner Cushion Rectangular - 30x50BEP002-30x50 • 184 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Zacht, mollig en gemaakt voor dagelijks comfort, dit rechthoekige binnenkussen biedt zachte steun aan je favoriete covers. Gevuld met polyester vezel, houdt het zijn vorm terwijl hij zich licht en gezellig voelt, perfect om in je bed of bank te leunen of te gelaagd.
De witte buitenlaag blijft discreet onder elke stof, waardoor het gemakkelijk te mixen en matchen is. Dit binnenkussen past perfect bij alle 30x50 cm rechthoekige covers in onze collectie.
| Kleur | Wit |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Polyester |
| Gemaakt in | Netherlands |
| height | 5cm |
| width | 50cm |
| length | 30cm |
| weight | 180gr |
| Barcode/EAN | 7438246042035 |
| SKU | BEP002-30x50 |