| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Table Cloth Hanger - WhiteBABL019W • 64 op voorraad |
€ 5,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Versier je tafel in kuststijl met deze tafelkleedhangers! Gemaakt van schelpen verzameld op de Balinese stranden, dit item is zowel mooi als praktisch. Klem hem op de randen van uw tafelkleed en voorkom dat de wind uw zorgvuldig geplande eettafel buiten verpest. En je tafel zal er prachtig uitzien!
| Materiaal | Schelp |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 10cm |
| length | 15cm |
| weight | 30gr |
| Barcode/EAN | 6097312391319 |
| SKU | BABL019W |