INMAX002W-150x150 • 26 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Linen Tablecloth - White - 150x150INMAX002W-150x150 • 26 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De ultieme manier om je eettafel te laten stralen is door er luxe tafellinnen aan toe te voegen. Dit prachtige tafelkleed is gemaakt van topkwaliteit, 100% linnen stof. Zacht aanvoelend, gemakkelijk schoon te maken en geweldig voor elke tafelsetting. Er zijn nog twee andere kleuren beschikbaar. Er zijn ook bijpassende servetten verkrijgbaar.
| Materiaal | Linnen |
| Kleur | Wit |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 1cm |
| width | 150cm |
| length | 150cm |
| weight | 420gr |
| Barcode/EAN | 7438246226299 |
| SKU | INMAX002W-150x150 |