INMAX002W-180x300 • 24 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Linen Tablecloth - White - 180x300INMAX002W-180x300 • 24 op voorraad |
€ 174,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De ultieme manier om je eettafel te laten stralen is door er luxe tafellinnen aan toe te voegen. Dit prachtige tafelkleed is gemaakt van topkwaliteit, 100% linnen stof. Zacht aanvoelend, gemakkelijk schoon te maken en geweldig voor elke tafelsetting. Er zijn nog twee andere kleuren verkrijgbaar. Bijpassende servetten zijn ook verkrijgbaar.
| Materiaal | Linnen |
| Kleur | Wit |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 1cm |
| width | 300cm |
| length | 180cm |
| weight | 980gr |
| Barcode/EAN | 7438246228224 |
| SKU | INMAX002W-180x300 |