JAMEK008N-STACKING • 3 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Suma Dining Chair - Indoor Stackable - beigeJAMEK008N-STACKING • 3 op voorraad |
€ 399,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Zeg hallo tegen moeiteloos dineren met de Suma Dining Chair! De naam "Suma" komt van het Latijnse woord voor "som", dat het perfecte totaal van vorm en functie symboliseert. Dankzij het slanke, stapelbare ontwerp kunt u gemakkelijk ruimte maken voor meer gasten of de tafel afruimen als de avond voorbij is.
Of u nu een gezellig diner voor twee organiseert of een levendig feest met vrienden, de Suma zorgt ervoor dat uw zitplaatsen net zo elegant zijn als uw menu. Gemakkelijk stapelen, opbergen en zitten in stijl.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Hout |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 74cm |
| width | 55cm |
| length | 55cm |
| weight | 7,800gr |
| Barcode/EAN | 6097311029091 |
| SKU | JAMEK008N-STACKING |